אנימטור

הפקת סרטוני דו מימד ותלת מיימד דינאמיים  

כולנו חיים בתקופה שבה בכול נמצא בתנועה, רוטט, קופץ או מצלצל. מסיבה זו קיימת כל העת ההשקעה בתחום של הפקת סרטונים מסוגים שונים לכל מטרה, כי רק כך ניתן היום לרתק את הלקוחות שלנו או כל קהל יעד אחר אשר אליו אנחנו פונים לצורך העברת מסרים. בשנים האחרונות התפתח מאוד כל הנושא של סרטי אנימציה. מה זה אנימציה ומהו בעצם תפקידו של אנימטור? על כך בהמשך

אנימציה בתלת ממד זהו אחד מהכלים הכי חדשניים הקיימים היום בעולם הדיגיטלי. אנחנו פוגשים את סרטי האנימציה בהרבה תחומים שונים. חברות, יזמים וגם אנשים פרטיים משקיעים בסרטי אנימציה ונהנים משיווק ופרסום של הרעיונות שלהם בצורה הטובה ביותר.

מה זה אנימציה?

אנימציה – פירושה בעברית – הנפשה. בתחום האנימציה הצופה נהנה מאשליה אשר בה אובייקט מסוים נמצא למעשה בתנועה. ישנם כמה אפשרויות שונות של אנימציה כאשר כל אחד יזדקק לסוג המתאים לו. יש את האנימציה הרגילה והפשוטה אשר אותה כולנו מכירים מסרטי הקומיקס השונים. ישנה האנימציה שהוא מכונה אנימציית דו ממד. מדובר באנימציה המציגה את האובייקטים בצורה מצוירת וסכמתית אך יש להם תנועה והן דינאמיות. ישנה גם האנימציה התלת ממד והיא הכי מתקדמת. באנימציה מהסוג הזה בוחרים לרוב כל המעוניינים בסרטון איכותי ומושקע. אנימטור מקצועי ידע להכין מכל הסוגים ומכל הסגנונות.

אותו אנימטור – סוגים שונים של אנימציה

כאשר אנחנו מדברים על עבודה של אנימטור אנחנו לא מדברים רק על אנימציה שהיא בהקשר של סרטוני בידור. סרטי בידור מהנים מאוד ואטרקטיביים במיוחד אך כל אנימטור מקצועי יכול לספר לכם כי לסרטי האנימציה ישנן מטרות נוספות וחשובות בפני עצמן. האנימציה משרתת רבות לצורך גיוס משקיעים עבור יזמים או חברות שונות המדגימים את הרעיון שלהם או את המוצר באופן מוחשי, ישנן החברות המכינות סרטוני אנימציה לצורך הדרכה או הסברה עבור הצוות שלהם ויש גם את האנימציה המועילה רבות בתחום הרפואה כאשר הודות לאפשרות של הכנת הסרטונים הללו ניתן להמחיש ולהציג באופן ברור הדמיות שונות אשר אין כל דרך אחרת להציג אותם וללמוד מהם על המתחולל בגוף האדם.

אנימטור מקצועי ידע להכין סרטון טוב ואיכותי אשר יתרום ויועיל רבות לכל מטרה. יש לנו רק כאלה בהיילנדר, בואו להכיר אותם – השאירו פרטים 🙂

דילוג לתוכן