הכנת סרטונים​

1. פיתוח רעיון ותסריט

בתחילת התהליך ולאחר קבלת האפיון מכם, נבצע פגישה בה נבין את הרעיון ונעשה סיור מוחות על מספר רעיונות, ואז נגבש הצעה לתסריט, לאחר אישור ההצעה נכין את תסריט ונאשר אותו מולכם. הכנת סרטונים דורשת מחשב יסודית בכל הקשור לפיתוח התסריט. זה השלד של הסרטון אם תרצו ולהכין אותו כמו שצריך מבטיח את לכידות ויציבות היצירה בהמשך הדרך.

2. וידאובורד

לאחר אישור התסריט יחל לעבוד עליו אומן סטוריבורד כדי ליצור סקיצה של הסרטון ולתת המחשה ויזואלית לכל מה שקורה בתסריט, זה המקום לקצר סצנות כדי לקצץ דברים שלא נכנסים במסגרת הזמן הרצוי לסרט, לאחר שהסכמנו על הכל אנו יוצרים מאיורי הסטוריבורד סקיצה של הסרט יחד עם קריינות זמנית מה שנקרא – וידאובורד זה המקום לתת הערות ולשנות קומפוזיציות ולבחון איך הסרטון עובד ברמת הסקיצה לפני שעושים אנימציה. בשלב זה של הכנת סרטונים היצירה מתחילה להתעורר לחיים.

3. הכנת עיצובים

לאחר אישור הוידאובורד נבחר סגנון עיצובי ונעצב את כל הרקעים, הדמויות והאלמנטים שמרכיבים את הסרטון ונאשרם מולכם. חשוב לנו להבין ולחדד את הכיוון העיצובי שמתאים לכם, כדי שהיצירה תעביר את הגוון המיוחד שלכם. הכנה נכונה של סגנון הסרט יכולה להשאיר רושם חזק על הצופים ולבדל את המותג שלכם מהמתחרים. להיילנדר את הידע והכלים על מנת להכין סרטונים מושלמים עבור היעדים שתציבו.

4. אנימציה

לאחר אישור העיצובים, נתחיל בתהליך האנימציה, שם תתבצע ההנפשה לפי התסריט והוידאובורד, כולל הכנסת כותרות ואפקטים, זהו התהליך המורכב ביותר בו אנו משקיעים במיוחד כדי להביא את הסרטונים שלכם לחיים, הן מבחינת בימוי ומשחק והן ברמת הגימור והאיכות של האנימציה כמו שרק אצלנו יודעים לעשות.

5. פס קול

לאחר אישור האנימציה נקליט קריינות סופית ונוסיף מוסיקה וסאונד אפקטים, וזהו הסרטון החדש שלכם מוכן ואנו נספק לכם אותו בפורמט דיגיטלי באיכות גבוהה. הכנת סרטונים היא דרך חיים עבורנו וכל יצירה חדשה מתווספת לסיפור החיים שלנו. נשמח לעבוד אתכם ותמיד לתת מעל ומעבר.

קרדיט: freepik
דילוג לתוכן