סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא כנראה הדרך הטובה ביותר לעורר עניין בקהל הלקוחות של היום. זאת ההזדמנות שלכם לסקרן אותם, להצחיק אותם, לרגש אותם. אנימציה נותנת לחברה שלכם את ההזדמנות לייצר מפגש בגובה העניים עם כל סוגי הלקוחות ובעיקר עם צעירים וילדים.

משרד עו"ד אלה אופיר
Play Video
מקאן אריקסון
Play Video
המתמקח
Play Video
Adstops
Play Video
גזיבו
Play Video
Evinox Max
Play Video
Contact Us Channel
Play Video
קוונדו
Play Video
Evinox Max
Play Video
Next To
Play Video
GoTVo
Play Video
מכללת אוטוטק
Play Video
רז'ו - שירות משלוחי בגדים
עד הבית
Play Video

אם תמונה שווה אלף מילים, כמה שווה סרטון שיווקי?

סרטונים שיווקיים יסייעו לכם להמחיש בדרך האפקטיבית ביותר את המוצר או השירות שלכם. סרט שיווקי יתמקד ביתרונות המוצר או השירות, ביישומים השונים שלוויסביר מדוע המוצר והשירות שלכם הם העדיפים. סרטים שיווקיים לאינטרנט יבדלו את המוצר והשירות שלכם מאלה של המתחרים. השימוש הוא בדרך כלל לצורך קידום מכירות של מוצר לצורך הקרנה באינטרנט או בכנס או בתערוכה או בפגישה עסקיתהסרטון יכלול את יתרונות המוצר ויסקור את השימוש, סרטים אלו גם משמשים לצורך גיוס הון – עבור חברת סטרט-אפ לצורך פיתוח מוצר עתידי.

כי יש סיפורים שמשעמם לספר בבולטים. במקום להציג את היתרונות שלכם במצגות ואת פעילות החברה בתרשים זרימה  כמו שכולם עושים, אנו מציעים לכם הזדמנות לבנות פנים ואופי למוצרים שלכם ולתת תנועה ועומק לפעילות העסקית. אנחנו רוצים לתקשר עם אנשים ברמה הרגשית לא? סרטון שיווקי מגיש את המידע שאתם רוצים להעביר במסגרת עלילה והתרחשות, שלוכדת את תשומת הלב ומעבירה את המסר באופן עקיף שמנטרל ביקורתיות ומאפשר להתחבר אליו ממקום רגשי.

היילנדר יודעת להפיק וליצור עבורכם סרטון שיווקי מא' ועד ת'. 

הסרטונים שלנו מייצרים הזדהות ומביאים תוצאות.

השאירו אצלה פרטים ונחזור אליכם עם יותר מידע >>

סרטון שיווקי

‏בעולם השיווק יש לא מעט דרכים בהם ניתן להעביר מסר לקהל יעד מסויים. בוודאי כאשר אתם עובדים בצורה מסודרת והתקציב יחסית גמיש, יהיה לכם קל מאוד למצוא את אנשי המקצוע הכי טובים שיש, ולחשוב מחוץ לקופסא על מנת להצליח לפנות לקהל כמה שיותר גדול במינימום השקעה של זמן ומאמצים. ‏ובדיוק מהסיבה הזו, ‏חשוב לכם לחפש אנשי מקצוע מומחים שיכולים לעזור לכם ליצור סרטון שיווקי קצר וקולע לרשתות החברתיות, אשר יהיה הבסיס לכל הקמפיינים הכי חשובים שאתם רוצים להעלות בשנים הקרובות. ‏אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של חברת היי לנדר הפקות נבין בדיוק איזה סוג של סרטון שיווקי יכול לעזור לחברה שלכם, ונאפשר לכם ‏לעשות שימוש במגוון רחב של טכנולוגיות וטכניקות עבודה על מנת שתוכלו לקדם את החברה שלכם בצורה המקצועית הטובה ביותר.

מה הרעיון שעומד מאחורי סרטון שיווקי?

‏הרעיון המרכזי שעומד מאחורי סרטון שיווקי הוא הצורך להעביר כמות גדולה מאוד של מידע ‏בפרק זמן קצר יחסית. ברור לכם שאתם לא יכולים לספר את כל הסיפור של החברה שלכם בעל פה כאשר אתם מנסים למכור את המוצר ללקוח. ועל כן, ניתן לעשות שימוש בשילוב שבין מידע ויזואלי, טקסט כתוב ‏והקלטות ‏אותן אתם יכולים לשלב בתוך שרטון שיווקי, על מנת להעביר את כל המסרים הרלוונטים תוך מינימום השקעה של זמן ומאמצים. זוהי בדיוק המיומנות של אנשי המקצוע שעוסקים בתחום, והם יכולים לאפשר לכם לקבל מגוון רחב מאוד של סגנונות סרטונים, על בסיס תהליך חשיבה משותף ומקצועי.

‏לאורך זמן, אפשר לבנות קמפיין אפקטיבי

‏כאשר עושים באופן קבוע שימוש בסירטונים בעריכה מקצועית, ניתן לשדרג בצורה משמעותית את האינטראקציה שאתם בונים עם הלקוחות שלכם. מה שאומר, שהאיכות של הקמפיין עם שאתם מובילים הופכת להיות טובה יותר והתוצאות אפקטיביות מבחינת הלקוחות. אנחנו, אנשי הצוות של חברת Highlander הפקות נעזור לכם להבין איך לבנות סרטון שיווקי מושלם לעסק שלכם, ‏כדי שתוכלו לראות תוצאות מושלמות בכל קמפיין ולייצר אינטראקציה מדהימה עם כמה שיותר סוגים של לקוחות.

הפקת סרטונים שיווקיים

‏ברחבי הרשת אפשר למצוא מאות אלפי טכנים של בעלי עסקים אשר מנסים לקדם את המטרות של העסק שלהם בצורה עצמאית. אבל, יש מעט מאוד אנשים שמבינים מהי המשמעות של שיווק מקצועי ואיך אפשר ליצור חוויות שיווק ברמה גבוה, על בסיס שימוש בסירטונים. היום יותר מתמיד, המיומנות של הפקת סרטונים שיווקים היא חלק חשוב בתהליך הפיתוח של העסק שלכם ואתם רוצים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, ‏על מנת לקדם תהליך הפקת סרטונים שיווקים בהתאם למטרות של הארגון שלכם. אנחנו, אנשי הצוות של חברת Highlander הפקות מבינים מהי החשיבות של תהליך הפקת סרטונים שיווקים לעסק שלכם, ואנחנו נעזור לכם בתהליך העבודה הדרוש לטובת המשימה.

‏הפקת סרטונים שיווקים בהתאם למהות בית העסק שלכם

‏השלב הראשון בתהליך הפקת סרטונים חיבוקים הוא קודם כל ההבנה של מבנה בית העסק, המוצר המרכזי שלכם, והלקוחות ‏שעליהם אתם פונים בקמפיין שלכם. אנשי שיווק מקצועיים רוצים להתחיל את העבודה על הפקת סרטונים שיווקים במחקר, וחשוב להם להיות כמה שיותר ממוקדים מבחינת המטרות, לפני שהם יוצאים לדרך. בהתאמה, גם בכל מה שקשור לפן הטכני של תהליך העבודה, אנשי המקצוע בוחרים ציוד מסוים בשביל לייצר איכות תמונה ועריכת וידאו ‏באופן שמשקף את העסק, לצד שימוש בכלי שיווק מתקדמים עוד יותר, על בסיס הניסיון המקצועי שלהם. ככל שאתם עובדים בצורה מסודרת יותר ונותנים לצוות המקצועי את מרווח התמרון הדרוש, כך ניתן יהיה לייצר סרטון שמעביר את המסרים בצורה ‏ברורה ומדויקת בכל פעם מחדש.

‏ליווי מקצועי הוא חלק חשוב בתכנון הפרויקט

‏בשלב הזה, ברור לכם שאתם לא יכולים להצליח לקדם את המטרות של החברה שלכם בלי שיש לכם את הליווי המקצועי של האנשים שיודעים איך ליצור סרטון תדמית מושלם. אתם מעוניינים לחשוב מחוץ לקופסא על כל המשמעויות של החלטות שאתם לוקחים. אך באותה נשימה בגלל שאין לכם מספיק ניסיון, צריך ליצור דיון עם אנשי הצוות המקצועי של חברת Highlander הפקות שיכולים לתת לכם ידע נרחב בתחום. 

דילוג לתוכן