סרטוני מוצר

קרונית מדפסות

Play Video

המטריה ההפוכה

Play Video

עגלת הסופר החכמה

Play Video

אמבין

Play Video

Just Eyewear

Play Video

סייבר טראק

Play Video

the iStick

Play Video

מטרתם של סרטוני מוצר היא להדגים שימוש במוצר או שרות תוך יצירת מודעות וצורך, סרטונים אלה הם אחד הכלים היעילים והמלהיבים ביותר להדגים את יתרונות המוצר ולהמחיש את האופן שבו ניתן להשתמש בו. סרטוני מוצר יכולים לפנות לצוות העובדים בתוך הארגון או לפנות לקהל הצרכנים ולהציג לפניו את הצדדים האטרקטיביים של המוצר. סרטון שנעשה באופן חכם יכול להעביר טווח רחב של נושאים באופן ברור ובפרק זמן קצר.

כתוצאה, מידת ההבנה וכוונת הרכישה גוברת. כאשר בחברה המספקת שירותי ללקוחותיה, סרטוני מוצר מגבירים את תדירות והיקף השימוש במוצר. במילים אחרות, סרטוני הדרכה וסרטוני מוצר תורמים באופן ישיר וממשי לשורת הרווח שלך ומשמשים כלי עזר למחלקת המכירות, שירות הלקוחות והשימור.

סרטון מוצר שעשוי כהלכה יגרום לתחושת היכרות ואפילו קרבה בין הצופה למוצר שאליו מתייחס הסרטון. אפשר להשיג את האפקט הזה דרך כל סוג של רגש. רגש חיובי כמו צחוק או געגוע, או רגש שלילי כמו עצב, רחמים או כעס. כמובן שאנחנו תמיד מעדיפים להצחיק ולעשות לאנשים שמח, אבל אנחנו יודעים לעשות הכול. אנחנו מאמינים בכוח של סרטוני מוצר להביא חברה, מוצר או אספקט כלשהו של מוצר לתודעה ציבורית בצורה היעילה ביותר. החוויה שהסרטונים שלנו מייצרים אצל הצופה חוקקים בלב הצופה את המידע או הגישה שאתם רוצים לקשר עם המוצר. זה פשוט מאוד עובד.

אנחנו ב"היילנדר הפקות" יודעים לבנות את הסרטונים באוריינטציה שיווקית ובתאימות מלאה לצורך השיווקי שלך ולתכונות המוצר. דברו איתנו בטלפון או השאירו פרטים ונדאג לכם 🙂

דילוג לתוכן