סרטון תדמית

תפקידם של סרטוני תדמית הוא יצירת דימוי חיובי עבור עסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. ישנו הבדל מהותי בין פרסומת בטלוויזיה לבין סרט תדמית. פרסומת בטלוויזיה "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרט תדמית הינו מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצרכן באינטרנט או בסלולרי בדור השלישי. סרטון תדמית הינו אמצעי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ בעשר השנים האחרונות.

דקטל - לחצני מצוקה
Play Video
מקאן אריקסון
Play Video
אמבין
Play Video
Cloud 9
Play Video
מכללת עמק יזרעאל
Play Video
Play Video
בסטד מדיה
Play Video
המלצות סלקטד
Play Video

סרטוני תדמית מיועדים בעיקר לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

  1. אין צורך בתקציב גדול להשיק את המוצר במדיה ה"גדולה" טלוויזיה.
  2. טכנולוגיית הפס הרחב מאפשרת צפייה ב סרטוני תדמית כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים.
  3. הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להעצמת הפעילות העסקית.
  4. בין אם שליחה באמצעות קישורית באי-מייל, או באמצעות קליפ בדור השלישי, המסר המוצג לקהל היעד הפוטנציאלי נקלט באופן חיובי, מכיוון שנוצר פילוח מקדים לגיל, מין ושכבה סוציואקונומית

להפקת סרטוני תדמית, גם סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה מבחינה שיווקית, כי מדיה כזו שובה את תשומת הלב ומייצרת הזדהות הרבה יותר מכל חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי פרסום אחר. לדוגמא סרטון תדמית אנימציה מקדם את הפעילות השיווקית בחברה תוך חידוד מסרים ייחודיים. ככלל סרטוני תדמית אנימציה מועברים לרוב בצורה משעשעת תוך שילוב דמויות ואיורים מצויירים. 

נכון להיום גולשים באתרי אינטרנט מגיבים באופן חיובי פי 2.4 לסרט מאשר לתמונה או טקסט. צרו איתנו קשר ונוכל לעזור לכם לחזק את המותג שלכם ברחבי הרשת.

לסרטוני תדמית יש יתרונות רבים, אך היתרון העיקרי שלהם הוא המיתוג שלכם כחברה הנמצאת צעד אחד לפני כל השאר.

סרטוני התדמית הם צורת הפרסום המודרנית, המחליפה בקצב מהיר את הקמפיינים המסחריים שהיינו רגילים לראות בעבר , אשר כללו מודעות פרסום והודעות ברדיו. כיום, חברה אשר רוצה לעמוד בקצב ולהגדיל את היקף העסק שלה, או להעביר מידע בתפוצה רחבה, צריכה להתאים את צורת הפרסום ללקוחות וזה בדיוק מה שהפקת סרטוני תדמית עושה עבורכם.

למה כדאי להפיק סרטון תדמית? כי מוצר או עסק הוא יותר מסך תכונותיו

בקצב המהיר שכולנו התרגלנו לחיות בו וגם לקבל שירות מגופים ועסקים, אין לנו סבלנות לקרוא מודעות פרסום או להאזין לפרסומות ברדיו. אם כבר נתקלנו בפרסומת תוך כדי צפייה בתכנית כלשהי, אנחנו בדרך כלל בוחרים באפשרות לדלג הלאה. אך תארו לכם מה תהיה התגובה אם במקום פרסומת בנאלית, יעלה פתאום סרטון קצר ומפתיע, שימשוך את הצופים לשמוע עוד פרטים?

הפקת סרטוני תדמית

זאת בדיוק המהות של סרטוני תדמית. הם משמשים ככלי להעברת אינפורמציה בצורה קלילה אך ברורה והם מאפשרים להדגיש את היתרונות שלכם כעסק או כגוף נותן שירות, בדרך קצרה וקולעת. הם עוזרים להנגיש מידע ללקוחות קיימים ומסייעים למשוך לקוחות פוטנציאליים. סרטוני תדמית יכולים לשלב אנימציה, שתסייע להעברת מסרים בדרך מלאת הומור וגם בדרך רצינית, שאינה מרתיעה, הכל כמובן בהתאם לאופי העסק ודרישות הלקוח. סרטון תדמית מציג מידע מתומצת בצורה כזו שתמשוך אנשים ללחוץ כדי לקבל פרטים נוספים. אך מעל הכל, הם ממתגים את החברה שלכם כעסק מתקדם ומודרני, הנמצא צעד אחד לפני כולם.

באמצעות חשיבה יצירתית ושימוש בכלים מודרניים, אפשר להפיק סרטון תדמית בעל  יתרונות רבים עבור חברות ובתי עסק.

סרטוני תדמית

‏הראש שם הראשוני אתם מתחזקים הוא חלק בלתי נפרד מהדמות המקצועית שלכם. יחד עם זאת, בגלל שאין לכם מספיק קשרים אישיים בתחום הפעילות המקצועי שלכם, אתם מתמודדים עם מחסור בכמות האנשים שמכירים אתכם ואתם כל הזמן מנסים להרחיב אופקים ולמצוא דרכים לשפר את התדמית שלכם. בין היתר, היום יותר מתמיד יש מודעות לצורך ‏להשקיע בתהליך ההפקה של ‏שרטון גם לחברות יחסית קטנות, בעיקר בגלל שאתם מסוגלים לייצר תהודה גדולה ברשתות החברתיות, ‏מה שמכניס גדולה מאוד של עוקבים, ובסופו של דבר גם לקוחות משלמים לתוך עמודי הרשתות החברתיות של העסק שלכם. ההפקה של סרטון תדמית מקצועי היא משימה לצוות של חברת הפקות מומחית, ולכן אתם רוצים לפנות בהקדם האפשרי לצוות המקצועי של חברת Highlander הפקות שיכולים לעלוות אתכם בשלבים החשובים ביותר לאורך הדרך, ולהציע את כל הפתרונות רלוונטי ביותר לצרכים שלכם.

‏מהי החשיבות של סרטון תדמית מקצועי?

‏בין שמדובר על חברה קטנה עם מעט מאוד לקוחות ובין שמדובר על מותג גדול ומוכר בעולם, סרטון תדמית הוא כלי חשוב ומרכזי שבו אתם יכולים לעשות שימוש בשביל לקדם את האינטרסים של העסק שלכם. קודם כל בגלל שצריך להכיר את המבנה של החברות השונות על מנת להנות מהדרך ולהצליח ליצור אינטראקציה עם כמה שיותר סוגים של לקוחות. אבל מעבר לכך, אם אתם רוצים להציג את החברה שלכם באור חיובי, ‏יש צורך להסביר לקהל שלכם איך נראה המבנה האירגוני של החברה ואיך אתם מסתכלים על החזון של החברה לטווח הארוך. ‏ואת זה אתם יכולים לעשות רק כאשר יש לכם סרטונים ברמת ההפקה הגבוה ביותר שקיימת כיום בשוק.

‏כל חלום אפשר להגשים

‏בוודאי אם אתם מנסים לתכנן את ההפקה של סרטון תדמית לחברה גדולה מאוד, אתם צריכים להיות מדויקים בציפייה שלכם ובדרישות מאנשי המקצוע השונים, כדי להצליח לשפר ולקדם את המטרות של הארגון שלכם. ועל כן, אתם צריכים לבחור בחברות הכי מקצועית שיש עם אנשי הצוות הכי טובים שיש ועם הכלים המתקדמים ביותר בשביל לבצע את כל הפעולות הנדרשות לקראת הפצת שרטון תדמית מיוחד במינו.

סרטון תדמית לעסק

‏בתור בעלי עסקים עסקים המון זמן והמון משאבים בשביל לאפשר לאנשי הצוות בעסק שלכם לדאוג למטרות של הארגון לטווח ארוך ולהצליח ליצור כמות הולכת וגדלה של אינטראקציות עם לקוחות שונים. יחד עם זאת, אתם צריכים לחשוב מחוץ לקופסא בכל מה שנוגע לתהליך שיווק ופרסום ואתם מוכנים להשקיע גם בהפקה של סרטון תדמית לעסק, אם רק תצליחו לראות שהוא מביא תוצאות שמשרתות ‏את החיים שלכם ואת תפיסת העולם של הלקוחות שלכם. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה חשוב לכם לפנות לעזרה אנשי מקצוע שיכולים להציע לכם ‏לווי, כמו אנשי הצוות המקצועי של ‏חברת Highlander הפקות שיכולים לבנות ביחד איתכם את התסריט של הסרטון שלכם ולהציע סטנדרט הפקה בלתי מתפשר לאורך כל שלבי הדרך.

‏הדרך לתכנון של עיצוב סרטון תדמית לעסק

‏ ‏היצירה של סרטון תדמית לעסק היא עניין של הבנת החברה שלכם. גם בכל מה שקשור למבנה הארגון, ‏למטה החברה, ולחוויה שאתם רוצים לייצר ללקוחות אבל גם בכל מה שקשור לדרך שבה אתם מצפים להציג את הארגון שלכם בפניי אנשים אחרים. ככל שאתם יותר מדוייקים בבקשות שלכם, כך יהיה לכם קל יותר להבטיח שאתם יוצרים סרטון תדמית מושלם, אשר מספרת הסיפור של החברה באופן המדויק ביותר. במקביל, המטרה היא גם לייצר הפקה ברמה גבוה, ולעשות שימוש ‏בכלים היצירתיים ביותר, ובמיומנויות ‏הגרפיקה של אנשי הצוות ‏אשר עובדים קשה מאוד בשביל לייצר סרטון מיוחד במינו בשבילכם.

‏סירטון שמתאים למגוון פלטפורמות

‏היתרון ביותר של סרטונים מיוחדים שאתם מספיקים ביחד עם סטודיו הוא היכולת לתכנן לפרטי פרטים את הסרטון ולהתאים אותו לשימושים שונים. ולכן, יהיה לכם קל מאוד להשתמש בסרטון תדמית ופלטפורמות שונות, ולערוך תקופה ארוכה, בשביל לייצר חוויה צפייה שמעניינת לקוחות מסוגים שונים ולמשוך את תשומת הלב שלהם לפעילות החברה שלכם. אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של חברת ‏היילנדר הפקות נלמד איך לתת לכם את הפתרון הנכון ביותר לצרכים שלכם ואיך לבנות את הסרטון המושלם כדי להציג את החברה שלכם באור הכי חיובי שיש. 

הפקת סרטון תדמית

‏הראש שם הראשוני הוא חלק חשוב מאוד משגרת החיים של כל אדם. בין שמדובר על אדם פרטי ובין שמדובר על מנהל בחברה גדולה, חשוב לכם לעשות הכל על מנת ליצור רושם ראשוני מנצח ולמשוך אליכם כמה שיותר אנשים שמתעניינים בתחום העיסוק המקצועי שלכם. אחת הדרכים למשוך אנשים להתעניין בתחום שבו אתם עובדים היא על ידי ‏עבודה הפקת סרטון תדמית, ביחד עם אנשי הצוות המקצועי של חברות גדולות בתחום. ולכן, היום מקובל מאוד לפנות לעזרת סטודיו מקצועי ‏בו ‏ניתן לתכנן את התהליך של הפקת סרטון תדמית, בצורה היעילה ביותר ועל בסיס שנים רבות של ניסיון בתחום. אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של חברת Highlander הפקות נעזור לכם לקחת את ההחלטות הרלוונטיות ביותר לתהליך העבודה שלכם וכך יהיה לנו קל ‏יותר לספק לכם את הסרטון המושלם.

‏הפקת סרטון תדמית – לבעלי עסקים קטנים

‏אצל ‏בעלי ‏עסקים ‏קטנים יחסית, הצורך לבנות קהל לקוחות הוא משמעותי מאוד. אבל באותה נשימה יש גם מגבלות מבחינת תקציב וניהול פרוייקטים שחייבים לדעת איך להתמודד איתן בשביל ליצור חוויה טובה. ולכן, כאשר רוצים לחשוב על הפקת סרטון תדמית לבעל עסק קטן, צריך לקחת בחשבון שמדובר על תהליך יותר ארוך, עם אתגרים משמעותיים יותר ועם צורך לנקז יותר שעות של עבודה על מנת להצליח לזקק את המשמעות של העסק שלכם, על מנת לפנות בדיוק אל קהל היעד הרלוונטי לצרכי הפרסום שלכם.

עבודה מקצועית שדורשת חשיבה יצירתית

ברור שעל מנת להצליח לתכנן את החוויה של סרטון תדמית מעולה אתם רוצים לעבוד עם טובי אנשי המקצוע. כמובן שלכל איש מקצוע יש את הסגנון שלו ואת המיומנויות שהוא צבר לאורך הדרך שהופכות את תוצאות העבודה שלו למיוחדות. ככה שאתם רוצים לבחור לעבוד עם הצוות המקצועי של חברת היילנדר ולהבטיח שאתם מקבלים את כל הפתרונות הדרושים לכם בקלות, תוך תשומת הלב לפרטים הקטנים והבנה של חווית הלקוח שאתם רוצים ליצור וההנעה לפעולה החיונית לצרכים שלכם בשביל לקדם את העסק שלכם.

סרטוני תדמית לעסק

‏בית העסק שלכם הוא ההחלטה החשובה ביותר שעשיתם בחיים והוא ההשקעה הגדולה ביותר שיש לכם בחיים. אתם מבינים שלאורך כל שלב בתהליך הפיתוח של העסק שלכם יש צורך להשקיע זמן ומחשבה ביצירת אינטראקציה עם כמה שיותר לקוחות בשביל לקדם את המטרות של הארגון ולהצליח לשבור את תקרת הזכוכית האישית שלכם. יחד עם זאת, חשוב לכם לתכנן בצורה אחראית את פעולות השיווק בעסק ואתם מבינים שאתם מחפשים חברה שעוסקת ביצירת סרטוני תדמית לעסק ‏כדי למצוא את הפתרון הנכון ביותר לכם. ‏כאן נכנסים לתמונה אנשי הצוות המקצועיים של חברת Highlander הפקות אשר יכולים לבנות ביחד איתכם את הרעיונות המיוחדים ביותר לסרטוני התדמית המעניינים ביותר, בשביל לשבור את הקרח ולקדם את האינטרסים של החברה שלכם מבחינת כלכלית.

תכנון סרטוני תדמית לעסק לקהלים שונים

‏היתרון הגדול ביותר של חברה שמבצעת הפקה של סרטוני תדמית לעסק ‏הוא היכולת למצוא את ההתאמה המושלמת לכל סוג של סרטון שאתם רוצים להעלות לרשת אותה חברתיות. יש הבדל בין סרטון שפונה לקהל יעד צעיר יחסית, ‏לבין תוכן שאתם רוצים להעלות בעמוד הראשי של אתר הבית של העסק והוא חייב לייצר רושם ראשוני מיוחד במינו. לכן, בתהליך הפיתוח של סרטון תדמית לעסק יש המון מחשבה והמון התאמה של הפרטים הכי קטנים לאורך הדרך בשביל לאפשר לכם להשתמש בסרטון בכמה שיותר הזדמנויות, ‏ולדעת שלקחתם החלטה נכונה בשיתוף הפעולה שאתם עושים עם חברת ההפקות המיוחדת שמלווה את הפרויקט שלכם.

‏לשאול שאלות וליצור חוויות עבודה נעימה

‏בוודאי האם אתם מרגישים שאין לך מספיק ניסיון בתהליך היצירה של סרטון תדמית מקצועי, אז חשוב לתת את הקרדיט לאנשי מקצוע שיודעים איך לקחת את החלומות שלכם ולהפוך אותם למציאות בתוך מינימום השקעה של זמן ומאמצים. זו היא המשימה שלנו, אנשי הצוות של חברת Highlander הפקות ואנחנו נשמח לתת לכם כתף כל הדרך עד לפרסום של סרטון תדמית שמספר את הסיפור המיוחד של העסק שלכם ‏לקהל שאתם רוצים להרשים.

הפקת סרטון

‏כדי להעביר כמויות גדולות מאוד של מידע בתוך פרק זמן קצר, בעלי עסקים שונים עושים שימוש בטכנולוגיה שונות שרק הולכות ומשתפרות עם השנים. ‏בין אם אתם עסק קטן ומשפחתי ובין ‏אם יש לכם שנים רבות של ניסיון בתחום השיווק, היכולת שלכם ליצור חווית אינטראקציה מעולה ‏עם לקוחות שונים תלויה בתהליך העבודה על הפקת סרטון תדמית מקצועי. חשוב לכם להתייחס לכל הפרטים הקטנים לאורך הדרך בצורה הכי ביקורתית שיש, ולכן אתם לא רוצים לוותר על השירות המקצועי של אנשי הצוות של חברת Highlander הפקות שיכולים לקחת את כל החלומות שלכם ולהפוך אותם למציאות. ‏ככה שיהיה לכם קל לפרסם סרטונים ברמה הכי גבוהה שיש ולהצליח לבנות אינטראקציה עם הקהל שלכם.

מה חשוב לדעת על תהליך הפקת סרטון מקצועי?

‏לא משנה אם אתם מנסים לתכנן את ההפקה של סרטון תדמית מקצועי או שאתם מבקשים ‏לחשוב ביצירתיות על הזמנה של סרטון אנימציה לקידום ברשתות החברתיות, יש תהליך ההפקה מסודר שמתבצע באופן אוטומטי והוא משפיע על האופן שבו אתם מצליחים להפוך את הרעיונות שלכם ‏למציאות בשטח. במובנים רבים, סרטון תדמית מקצועי הוא חלק מתהליך הפיתוח של הערכים החשובים ביותר שיש בחברה שלכם ולכן אין שום סיבה שתוותרו על ההיזדמנות לשבת עם טובי אנשי השיווק שקיימים כיום בישראל בשביל לבנות הסרטון שמציג באור הכי יפה את החברה שלכם. התוצאה, היא לא רק חוויה של הפקה, אלא גם שרטון שבו אתם יכולים לעשות שימוש במשך שנים ארוכות.

‏כל הכלים שיהפכו את הסרטון להצלחה מקצועית

‏אנשי הצוות של חברת Highlander הפקות יודעים איך להשתמש בטכנולוגיות הכי מתקדמות שקיימות כיום בעולם הפקת הסירטונים על מנת לאפשר לכם לקבל מוצר מוגמר מושלם, שהופך את החברה שלכם לחברה מעניינת מבחינת הלקוחות. אנחנו נדבר איתכם שלב אחרי שלב, בתכנון, בהפקה וביצירה של סרטון תדמית מיוחד אשר יכול ‏לשדרג את חווית הלקוחות שלכם ולקדם את האינטרסים שלכם לטווח הארוך בצורה המקצועית הטובה ביותר.

דילוג לתוכן