סרטוני אנימציה לעסקים

סרט תדמית סלקום
Play Video
מקאן אריקסון
Play Video
קופת חולים כללית
Play Video
Shopify
Play Video

כעסק, אתה רוצה להגיע לתודעה ציבורית ולייצר חיבור עם קהל הלקוחות שלך. לפעמים, תרצה גם להעביר מסר או מידע חדש. בג'ונגל הסחות הדעת המודרני איך תגרום לאנשים לשבת ולהקשיב לך חמש דקות מלאות?

רובנו מדלגים על פרסומות, אנחנו מחכים כמה שצריך ביוטיוב ולוחצים על כפתור הדילוג. זה די מתבקש בהתחשב בכך שאנחנו רוצים להגיע לתוכן שביקשנו בלי למסור את תשומת ליבנו היקרה לתוכן שנכפה עלינו. לכן חברות רבות היום כבר מבינות שפרסומות זה מדיום שיווקי ששייך לעבר. כדי לשווק היום צריך ליצור תוכן שגולשים יאהבו בזכות עצמו. כי תוכן שהלקוח רוצה בו, תוכן שהלקוח מזמין, לא מדלגים עליו ולעיתים אפילו שולחים לחברים.

אז אולי הגיע הזמן שנדלג גם אנחנו על פרסומות ונעבור הלאה – סרט תדמית לעסקים זה הפרסום של העתיד. אנחנו בהיילנדר יודעים ללכוד את היתרון היחסי שלכם בסרט וידאו ולייצר דרכו תדמית שקהל הלקוחות שלכם יתחבר אליו.

לאחר תהליך יעיל ויסודי אתם תקבלו סרט תדמית לעסקים / עסק שלכם שהוא משעשע, מעניין ושתוכלו להתגאות בו. כזה שהצופים בו ישלחו לאחרים. כדי שאנשים ישמעו מה שיש לך להגיד צריך להגיד זאת בצורה שתרתק אותם למסך, דרך שימוש בדמויות חביבות, דימויים חזקים ומנה גדושה של הומור (גם חמידות עובדת נהדר – תלוי בחברה או במוצר).

סרט תדמית לעסקים יביא לכם ניצחון בתחרות

סרט תדמית לעסקים צריך להעביר מידע שמבדל את העסק שלך מהתחרות. הוא צריך להעביר מסר שאפשר להתחבר אליו, אך במקרים רבים גם יש הכרח לתת מידע כללי – תחום פעילות העסק, מועדי השקת מוצר, תנאי מבצע וכו'. אנשים כנראה לא ישבו לקרוא עליכם ולא ירצו לשמוע פרטים יבשים להנאתם. לכן צריך להכניס את הפרטים האלה במסגרת עלילה או התרחשות שתשאיר אותם מעוניינים ומסוקרנים. סרט לעסק צריך לספר מי אתם מבלי שברור לצופה שזה מה שהוא עושה. להעביר תוכן באמצעות אווירה והומור זאת המומחיות שלנו!

  • סרט תדמית לעסקים חייב להיות קצר וקולע – אחרת, יש סיכוי שלא יצפו בו עד סופו. מומלץ להגביל את הסרטים לפחות משתי דקות וחצי. יש לכם יותר מידע ומלל להכניס? עשו זאת בסרטון הסבר נפרד שיופיע באתר.
  • לכן הסרט חייב להיות מאוד ממוקד – לבדל היטב היבט תדמיתי או תכונה מסוימת שאליהם תרצו למשוך את תשומת הלב . לרוב סרטון יהיה מהיר ואולי קצת חצוף. לא צריך להכיל בו את כל קורות העסק. הרבה עסקים חושבים שזו ההזדמנות לספר ללקוח על העסק ולכן צריך לספר הכל. אל תעמיסו על הלקוח. ספרו את המידע העיקרי על העסק או תמצית של המסר שאתם רוצים להעביר. המטרה היא ליצור רושם ראשוני טוב – מה שנקרא בתעשייה טיזר.  סרט תדמית טוב מייצר חיבור למותג דרך חוויה ולא דרך מידע. מידע צריך להיות רק במידה שהוא דרוש כדי להסביר בכלליות על מה מדובר ואף להשאיר חלקים נבחרים חסרים כדי ליצור סקרנות שתמשוך את הצופה פנימה לחקור ולגלות יותר על המוצר ועל העסק.

סרטי תדמית רבים כבר הפכו להיות הפנים של העסק. צריך פנים כדי להתחבר למשהו. דרך הפנים שלכם תשדרו לציבור את אווירת העסק ותוכלו ליצור רושם חיובי. אל תישארו מאחור, עידן המידע והתרבות הטכנולוגית של היום לא מחכה לאף אחד. 

היילנדר זמינה עבורכם על מנת לבסס את המותג שלכם ברחבי הרשת ולהביא לכם קהל לקוחות חדש ונאמן, שמזהה אתכם עם תוכן טוב ועם הערכים שמנחים אותו.

סרטוני אנימציה לעסקים

‏בעולם העסקים יש השקעה ביצירה של רושם ראשוני מנצח גם אצל מותגים יחסית קטנים אשר שואפים לבנות את עצמן לטווח ארוך. ולכן, רוב אנשי העסקים ובעלי העסקים מבינים שכדי להצליח צריך להשקיע וכדאי להשקיע צריך לבנות מערכת שיווק מקצועית מושלמת. בין היתר המשימות שעומדות על הפרק, גם המחשבה לתכנן ולהפיק סרטוני אנימציה לעסקים היא חלק חשוב ‏במיתוג ‏וביצירה של שפה משותפת עם הלקוחות שלכם. ‏מה שאומר שאתם מוכנים להשקיע המון משאבים והמון מאמצים בשביל לאפשר לעצמכם לקבל סרטוני אנימציה לעסקים על בסיס הידע והניסיון המקצועי של חברות גדולות. ‏הצוות המקצועי של חברת Highlander הפקות יעזור לכם לבחור את הדרך הנכונה ליצור אינטראקציה על בסיס סרטוני תדמית לעסקים, ויצור בשבילכם חוויה מיוחדת במינה של הפקה ברמה גבוה.

מה הם סרטוני אנימציה לעסקים ומה חשיבותם?

‏לפעמים, בשביל להעביר מידע מקצועי בצורה קלה ונגישה, צריך לחשוב בצורה יצירתית מחוץ לקופסא. בוודאי בית העסק שלכם מתעסק במוצרי מורכבים מבחינת טכנולוגית, אתם רוצים לחשוב על אפשרות של סרטוני אנימציה לעסקים כדי לבנות את המסר ולהצליח לספר את הסיפור של החברה שלכם בצורה מעניינת. אך יחד עם זאת, סרטוני אנימציה לעסקים הם גם סרטונים שבהם ניתן לעשות שימוש במגוון רחב של ‏פלטפורמות במרחב האינטרנט. ‏החל מאתר הבית של החברה שלכם ועד לעמודים העסקיים ברשתות החברתיות, סרטונים מסודרים וברורים יוצרים חוויה ‏שמושכת העין של הלקוחות שלכם ומאפשרת לכם להגדיל את המודעות באלגנטיות.

סרטון אנימציה לעסק

‏שימוש ‏ביכולות עיצוב אמנותיות הוא חלק מרכזי מאוד בעולם השיווק והפרסום. אם בעבר ניתן היה לייצר מודעות שמושרות את העין, היום יש טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לכם לבנות סרטון אנימציה לעסק על בסיס ציור דיגיטלי מיוחד במינו שמתאים לשפה שהעסק שלכם רוצה לבנות ללקוחות. ולכן, אנחנו רואים בשנים האחרונות ‏יותר ויותר בעלי עסקים אשר מבינים עד כמה חשובה היא העבודה עם אנשי מקצוע על מנת ליצור סרטון אנימציה לעסק, והם רוצים לקבל את השירותים הכי מתקדמים שיש בשביל לעשות זאת. אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של חברת היי לנדר הפקות נעזור לכם ללמוד איך ליצור סרטון אנימציה לעסק ‏על בסיס שנים רבות של ניסיון מקצועי, וטכנולוגיות מתקדמות.

מה חשוב לדעת על תכנון של סרטון אנימציה לעסק?

‏כשמנסים לתכנן סרטון אנימציה לעסק ‏יש כמה וכמה דרישות שחשוב לתת להם את תשומת הלב המתבקשת. קודם כל, אתם מתכננים את הפרויקט על בסיס תקציב מסודר ולכן צריך להגדיר מראש מה הן העלויות שאתם יכולים להשקיע בכל חלק של הסרטון. אבל מעבר לכך, יש גם עניין של המטרות שאתם מעוניינים ‏לקדם דרך ההפצה של הסרטון שלכם. כלומר, צריך להיות מאוד ממוקד מטרה כאשר אתם מתכננים את התסריט של הסרטון לא צריך להבין בדיוק אלו סוגים של מסרים אתם מעוניינים להעביר בשביל להצליח ליצור עניין בקרב כמה שיותר לקוחות.

המיומנות המקצועית היא חלק חשוב מהעבודה של הצוות

ברור לכם שבשביל לשבור את תקרא את הזכוכית ולהצליח ליצור סרטון מדהים בכל פעם מחדש, אתם נדרשים לעבוד עם אנשי המקצוע הכי טובים שיש וכל הזמן לחשוב מחוץ לקופסא. לכן, אתם רוצים לערוך סקר שוק מקיף ולהבין מי הם אנשי מקצוע עם המיומנויות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימ ‏כיום בעולם האנימציה ואיך הם יכולים לשפר את החוויה שלכם ושל הלקוחות שלכם. אנחנו, אנשי הצוות המיומנים של חברת Highlander הפקות נעזור לכם להביא לידי ביטוי את כל החלומות והדרישות שלכם, כאשר אתם מתכננים שרטון תדמית, כדי לקדם את המטרות של הארגון ולהצליח להפתיע ‏את הלקוחות שלכם.

הפקת סרטון תדמית לעסק

‏הראש שם הראשוני שאתם יוצרים בתוך הארגון שלכם הוא חלק חשוב מהאופן שבו אתם בונים מוטיבציה לאנשי הצוות שלכם. ולכן, ברור לכם שאתם מוכנים להשקיע המון מאמצים בוודאי בארגון כל כך גדול, בשביל לבנות מערכת שמעבירה את כל המידע העדכני ביותר על הפעילות של הארגון ועל המטרות שלו, לכל אחד מאנשי הצוות שעובדים בחברה. בין היתר, ניתן לעשות שימוש בשירותי הפקת סרטון תדמית ‏לעסק של חברות מקצועיות ומובילות בתחום, אשר יכולות לעזור לכם לתכנן כל שלב לאורך הדרך עד שתקבלו את התוצאה מושלמת. אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של חברת Highlander הפקות נעזור לכם זה תהליך העיצוב, החשיבה והפיתוח של סרטון תדמית לעסק, ‏כך שיהיה לכם קל מאוד להצליח להעביר מידע בתוך הארגון בצורה נגישה ומעניינת.

‏הפקת סרטון תדמית לעסק, היא עניין של פניה לקהל יעד מסויים

‏בכל תהליך של הפקת סרטון תדמית לעסק יש צורך לעבור סיור מוחות מקצועי משמעותי, כדי להבין מי הוא קהל היעד של הסרטון ומה הן המטרות שהסרטון צריך לשרת. על אחת כמה וכמה כאשר אתם בוחרים ‏לעשות שימוש בסרטון על מנת לפנות לצוות המקצועי של החברה שלכם, אתם מעוניינים להיות הרבה יותר ממדויקים בהעברת המסרים זה חשוב לכם לנצל את מגוון הטכנולוגיות הקיימות כיום בתחום על מנת ‏לקבל סרטון שבו אפשר לעשות שימוש בתפוצה כמה שיותר רחבה ובצורה כמה שיותר ברורה.

‏הטכנולוגיה היא כוח חשוב בחוויה שלכם

‏בדיוק כמו שאתם לא מוכנים לוותר על שימוש בטכנולוגיה על מנת לקדם את תהליך הפיתוח במוצר שלכם, כך ברור לכם שאתם חייבים להשקיע גם זמן ומאמצים ‏בהתאמה של טכנולוגיות מיוחדות שבהן ניתן לעשות שימוש על מנת ליצור סרטון תדמית מיוחד במינו לחברה שלכם. יחד עם זאת, בגלל שאין לכם את כל הניסיון שצריך בתחום, אתם חייבים לפנות לצוות המקצועי של חברת Highlander הפקות על מנת לקבל מהם עזרה, ולהבין מהם איך ניתן לשפר את נקודת המוצא שלכם וליצור סרטון תדמית שהוא כל כולו חוויה.

דילוג לתוכן